Hurraw!

Hurraw! - Pitta

Oblíbená vůně tropického kokosu smíchaná s povznášející citrónovou trávou je zakončena závanem čerstvé a osvěžující máty.

S zázračným ovocem Amalaki.

Amalaki (Embilika lékařská), často přezdívané jako "nebeské ovoce" je vůbec nejbohatším přírodním zdrojem antioxidantů a vitamínu C. V systému ayurvédského lékařství je jedním z nejvyužívanějších prostředků pro vyživování tělesných tkání a celkovou regeneraci organismu. Obsahuje velmi široké spektrum bioflavonoidů a tříslovin, které podporují odolnost pokožky proti pronikání škodlivých látek do organismu a vysokou koncentraci vitamínů jako je železo, fosfor, karoten, vitamín B1, B2 a vitamín C.

Pravě díky jeho ochlazujícím vlastnostem se používá proti pocitům pálení při zánětěch, který se často projevuje při rozrušení dóši Pitta.

Dóša Pitta je podle Ayurvédy složena z elementů oheň a voda. Tyto osoby zažívají často pocit tepla /oheň/ a mohou mít sklony k nadměrnému pocení /voda/. Mají rádi studené pokrmy a nápoje, kterými mírní svůj vnitřní žár. Jsou proslulé svými vynikajícími organizačními schopnostmi, velmi dobrou pamětí, cílevědomostí a pronikavým intelektem. Obvykle se vyhýbají přímému slunečnímu záření, mají velký výskyt mateřských znamének a pih. Jsou dobrými řečníky, kteří rádi polemizují.
Nerovnováha Pitty se projevuje nejčastěji netrpělivostí, pocitem přehřátí, návaly vzteku a nadměrným hladem. Pro její vyrování je nutné ochlazovat tělo studenými potravinami a ventilovat své emoce.

Uveďtě svou dóšu opět do harmonie s ochlazujícím balzámem Pitta!

Složení: sezamový olej, kokosový olej, kandelilový vosk, kakaové máslo, ricinový olej, olej z máty peprné, olej z citrónové trávy, výtažek ovoce amalaki, vitamin E.

Poštovné při platbě převodem zdarma!

129,-

ks