Hurraw!

Hurraw! - Papája

 

Šťavnaté duo za studena lisovaného oleje z papájových semínek a extraktu z ananasu bude pro Vaše rty záchraná léčba z tropického ráje!
Hlavní složkou tohoto balzámu je za studena lisovaný olej ze semínek, které obsahuje plod papáji melounové (Carica papaya). Zázračný enzym, který je schopen štěpit bílkoviny se nazývá papain. Toto "štěpení" odstraňuje staré kožní buňky, které nahradí nové a pleť je tak krásně měkká a pružná. Již po staletí byl tento lék přírody používán zejména v Asii k léčbě kožních problémů a pro urychlení hojení ran. Je získáván zejména ze zeleného plodu papáji, to je jeho koncentrace v plodu nejvyšší. Velmi často se objevuje zejména v kosmetice, lékařství i při výrobě žvýkaček. Vzhledem k tomu, že klasický exktrat z listů papáji a jeho plodu je složka na bázi vody a nelze použít pro výrobu balzámu, protože se nerozpouští v oleji, je využit právě olej ze semínek papáji. A je ho tam opravdu tolik, aby se vaše kůže měla jak na tropické dovolené!

Hlavní složkou tohoto balzámu je za studena lisovaný olej ze semínek, které obsahuje plod papáji melounové (Carica papaya). Zázračný enzym, který je schopen štěpit bílkoviny se nazývá papain. Toto "štěpení" odstraňuje staré kožní buňky, které nahradí nové a pleť je tak krásně měkká a pružná. Již po staletí byl tento lék přírody používán zejména v Asii k léčbě kožních problémů a pro urychlení hojení ran. Je získáván zejména ze zeleného plodu papáji, to je jeho koncentrace v plodu nejvyšší.

Velmi často se objevuje zejména v kosmetice, lékařství i při výrobě žvýkaček. Vzhledem k tomu, že klasický exktrat z listů papáji a jeho plodu je složka na bázi vody a nelze použít pro výrobu balzámu, protože se nerozpouští v oleji, je využit právě olej ze semínek papáji. A je ho tam opravdu tolik, aby se vaše kůže měla jak na tropické dovolené!

Složení: olej z papájových semínek, kandelilový vosk, kokosový olej, jojobový olej, kakaové máslo, ricinový olej, olivový olej, vitamín E.

  • za studena lisováno
  • veškeré suroviny pochází z přirozeného prostředí
  • přírodní produkt

Při platbě převodem poštovné ZDARMA!

 

119,-

ks