Hurraw!

Hurraw! - Malina

Přírodní látky obsažené v balzámu prokázaly úžasné schopnosti chránit organismus před onemocněním. Rtům dávají velmi jemný bobulový odstín.

Neodolatelnou malinovou příchuť si zamilujete již po prvním použití!

Výtažek z fialového mrkvového mléka je smíchán s olivovým olejem bohatým na omega mastné kyseliny a má sladkou, lahodnou, malinovou příchuť.

Jedinečná barva odráží antokyany-prominentní barvivo odpovědné za červené, fialové a modré odstíny nalezené v ovoci, zelenině a květinách.

100% barva rostlinného původu = žádné oxidy železa (kov), žádná kyselina karmínová (hmyzí košelina) ani d & c jezerní pigment (ropa).

* Odstín Echium Raspberry Balm se může lišit v barvě. Ačkoliv každou várku vyrábíme s přesností a snažíme se, aby každý balzám byl "stejný", ale vězte,
že množství našich přírůstků rostlin se bude lišit podle sezónních rostoucích výkyvů a mělo by se to poněkud očekávat při použití 100% rostlinných složek.

Balzám je vyrobený z organických, veganských a raw surovin.

Složení: seaflový semenný olej, echium semenný olej, candelilla vosk, theobroma kakaové máslo *, kokosový olej *, olivový olej, ovocný olej *, maltodextrin,
tapioka, Aroma (přírodní aroma), tokoferol, extrakt kořenů daucus carota sativa, kyselina citronová

129,-

ks