Hurraw!

O balzámech na rty Hurraw!

BangBag.cz je výhradní distributor balzámů na rty značky Hurraw! pro Českou a Slovenskou republiku. Balzámy na rty Hurraw! pocházejí z malého města Whitefish v Montaně, obklopeného vrcholky hor Národního parku Glacier. Výrobě těchto produktů předcházela touha a posedlost po dokonalém balzámu na rty, který bude čistě přírodní a vyrobený z prvotřídních surovin. Také měl splňovat určitá kritéria: aby nebyl nudný, lepivý, příliš lesklý, moc aromatický, nehrudkoval a dlouho vydržel. Také aby vydržel celý den v kapse kalhot aniž by se roztekl. Trvalo to roky vytvořit ten pravý Hurraw! balzám na rty, který by všem těmto kritériím odpovídal. Naštěstí se povedlo, milujeme ho a doufáme, že vy budete také!

Proč jsou balzámy na rty Hurraw! tak jedinečné

Každá tuba balzámu na rty Hurraw! je ručně namíchána a vyrobena. Suroviny jsou lisovány za studena a výsledkem je tak čistě přírodní produkt, který je dostupný každému životním stylu (vegan), stravovacímu návyku (bez obsahu lepku) a náboženskému vyznání (košer parve).
Svým nákupem podporujete Fair trade obchod a ekologické zemědělce po celém světě. Děkujeme!

Vegan: Balzámy na rty Hurraw! jsou držitelem certifikátu HCS (Human Cosmetics Standards). Nejen, že balzámy nejsou testovány na zvířatech, ale tyto testy neprovádí ani žádný dodavatel surovin, které jsou při výrobě použity. To, že jsou balzámy označené jako “vegan” znamená, že neobsahují jakékoliv živočišné prvky, jako například včelí vosk.

Místo včelího vosku je používán kandelilový vosk (Euphorbia Cerifera), který má ošetřující, hydratující a vyhlazující účinky. Ten je smíchán s dalšími oleji a másly za vysoké rychlosti kvůli udržení nízké teploty. Díky tomuto procesu výroby je normální, že občas se na vrcholu balzámu objeví drobné bublinky.

Raw: Balzámy na rty Hurraw! obsahují surové rostlinné (ořechy, semínka) oleje a másla v bio kvalitě, které byly zpracovány pod teplotou 48°C, a jsou tak stále plné prospěšných živin a enzymů. I když jsou dražší, kvalita těchto ingrediencí je vynikající a vaše rty pocítí rozdíl.

Organic: Balzámy na rty Hurraw! obsahují pouze organické (BIO) ingredience, které byly vypěstovány bez použití syntetických pesticidů a chemických hnojiv. Neobsahují geneticky modifikované organismy a nejsou zpracovány pomocí ozařování nebo průmyslovými rozpouštědly.

Košer Parve: Balzámy na rty Hurraw! mají certifikát Košer Parve. To znamená, že použité suroviny jsou čistě rostlinného původu a nepocházejí tak ani z masa nebo mléka. Veškeré ovoce, které bylo k výrobě použito, bylo důkladně zkontrolováno, zda-li neobsahuje jakkékoli nečistoty, červy, hmyz apod.

Netoxický: Balzámy na rty Hurraw! neobsahují žádný petrolej, konzervační látky nebo zvýrazňovače chuti či barvy. Věděli jste, že většina rtěnek a lesků na rty se vyrábí z vazelíny - vedlejší produkt těžby ropy, se kterým je spojeno mnoho zdravotních rizik včetně rakoviny? V podstatě je to totéž, jako pít benzín...Fuj.

Základní složky balzámů Hurraw!


Mandlový olej: Používaný 100% přírodní olej je lisován z jader mandlí v rodinném mlýně v Kalifornii. Ihned po vylisování se zpracovává do balzámů a díky tomu je mimořádně bohatý na výživné mastné kyseliny. Mandlový olej se staletí řadí mezi nejluxusnější kosmetické oleje. Intenzivně hydratuje, zjemňuje, zklidňuje a udělá vaše rty opět krásné.

Kokosový olej: Kokos je skvělý ochránce před volnými radikály a umí si poradit i s chronickými záněty rtů. K výrobě je používán Fair trade olej z Mexika (méně cestování = menší zátěž pro ovzduší), který je získáván odstřeďováním. Tato metoda šetrně získává z kokosových ořechů čistý olej se všemi živinami.

Kakaové máslo: Máslo je získáváno lisováním semen kakaovníku, které pocházejí z malých farem na Bali. Nejenže kakaové máslo, které je bohaté na přírodní antioxidanty, zlepšuje pružnost pokožky, ale také božsky voní.

Jojobový olej: Je jedním z nejcennějších rostlinných olejů. Je lisován za studena v Arizoně z fazolí Simmondsia chinensis a jedná se o kapalný vosk, který je velmi bohatý na vitamín E a nenasycené mastné kyseliny. Všechny tyto cenné prvky dobře prostupují kožní bariérou až k zárodečné vrstvě pokožky. Reguluje vlhkost pokožky a po nanesení nechává rty hedvábně hladké.

Olivový olej: Za studena lisovaný olej z olivovníku v balzámech Hurraw! pochází z plantáží v Kalifornii. Je bohatý na antioxidanty, vitamíny A a E a má hojivé účinky.

Ricinový olej: Olej s vzácnou kyselinou rycinolejovou má silně promašťující a hojící efekt. Váže v pokožce potřebnou vlhkost, a proto je ideální pro hydrataci suché pokožky.

Příchutě

Skořice, Vanilka, Čokoláda, Kokos, Káva, Limetka, Višeň, Grapefruit, Lékořice, Rootbeer, Zelený čaj, Earl Grey, Pomeranč, Citrón, Masala, Mandle, Máta, Noční péče, Sluneční ochrana SPF 15.

Náplň

Hurraw! balzámy na rty jsou ručně vyráběny v malých a čerstvých dávkách. To umožňuje k výrobě používat syrová semínka, čerstvé plody, ovocné kůry a kořeny. Díky tomu mají plnou chuť a přirozenou barvu. Není to jednoduchý proces, ale právě to dělá Hurraw! balzámy jedinečné.

Oválný tvar

Hurraw! balzámy na rty nejsou nadarmo oválné, tento tvar je navrhnutý přesně pro vaši potřebu mít svůj balzám stále u sebe. Díky oválné tubě se vám již nikdy nevytratí ze zadní kapsy kalhot a ani se nezkutálí z vašeho nočního stolku!

Recyklace

Být šetrný pro životní prostředí je pro nás také důležité. Hurraw! balzámy jsou plněny do tub z recyklovatelného plastu. Na výrobu 24-kusových boxů je používán 100% recyklovatelný papír.

Doba použitelnosti

Za studena lisované oleje a másla jsou odolné pokojovým teplotám, ale mají kratší trvanlivost než oleje, které jsou vystaveny vysokým teplotám při zpracování. Hurraw! balzámy na rty jsou vyrobeny bez použití umělých konzervantů, proto doporučujeme spotřebovat váš balzám do jednoho roku od data nákupu a nevystavovat ho teplotám vyšším než 27°C.

Kde nás koupíte

Balzámy Hurraw seženete i v kamenném obchodě. Pokud si chcete balzám pořídit ihned bez objednání přes internet a čekání na doručení balíčku nebo si chcete balzámy nejprve prohlédnout, můžete navštívit některého z našich prodejců:

  • BIOAORGANIC, Lafayettova 5, 779 00 Olomouc, tel.: 602579421
  • DEJSIBIO, Horní 181, 580 01 Havlíčkův Brod, tel.: 569 432 756
  • DEJSIBIO, Nám. Svobody 1373/11, 586 01 Jihlava, tel.: 567 215 078
  • EL BIO, Starokolínská 425, Újezd nad Lesy, Praha 9, tel.: 722 959 090
  • MAITREA, Týnská ulička 6/1064, 110 00 Praha 1, tel.: 773 992 100

BangBag.cz zajišťuje výhradní distribuci balzámů na rty značky Hurraw! pro Českou a Slovenskou republiku. Pokud chcete také prodávat balzámy Hurraw a stát se dalším naším prodejcem, napište nám.

Napsali o nás


Logo Elle.cz

"Z nových veganských balzámů jsme byly v redakci nadšené všechny. Hravý design, neobvyklé ploché balení a pomeranče, které miluju – balzám s příchutí pomeranče si mé rty zamilovaly hned, co se jich poprvé dotkl. Jako zapřisáhlou milovnici čistě přírodní kosmetiky mě nadchlo jeho složení (mandlový, kokosový, ricinový, jojobový a olivový olej v kombinaci s kakaovým máslem a výtažky z pomerančů, to vše zastudena lisované a v biokvalitě). Má velmi jemnou strukturu i konzistenci, snadno se nanáší. Báječná je jeho parfemace. Vůně a chuť pomerančů sice cítíte, ale velmi jemně, nevtíravě."

Logo MarieClaire.cz

"Balzámy Hurraw si nás ve vteřině získaly. Pochopily jsme, že nepotřebují žádnou placenou PR podporu(něco podobného jako Apple). Nejen, že mají skvělou velikost a milý design, ale splňují všechna zásadní kritéria, která od balzámu očekáváme. Nelepí, moc se nelesknou, příliš nevoní, dlouho vydrží a jejich cena je víc než přijatelná. A neroztékají se v kapse, takže nemusíte během dne řešit žádný trapný mastný flek. Hurraw je dokonalá holčičí záležitost a tak svorně opatrujeme své favority, mažeme každou chvíli a křičíme Hurraw! Ale kromě designu jsou vyjímečné hlavně svým složením.Navíc svým nákupem podpoříte Fair trade obchod a ekologické zemědělce po celém světě."

Logo Marianne.cz

"Balzámy mají víc než pět pé. V redakci jsme vyzkoušely příchuť Chai Masala, Skořici a také Noční péči. Voní nepřekonatelně, máte chuť je sníst, ale to by byla škoda. Jsou ručně vyrobeny ze syrových semínek, plodů, ovocné kůry a kořenů, není proto divu, že je zachována plná vůně a přirozená barva. Jejich základní složkou jsou vzácné přírodní oleje lisované zastudena (mandlový, kokosový, ricinový, jojobový, olivový) a kakaové máslo, které jsou zpracovány pod teplotou 48 °C, a jsou tak pořád ještě plné prospěšných živin a enzymů. Vaše rty se budou cítit tak, jako by je někdo jemně pohladil. Do těchto balzámů na rty jsme se opravdu zamilovaly. Obvyklé i neobvyklé vůně, příjemná konzistence, a navíc…"

Logo InStyle

"Tyto čistě přírodní balzámy na rty nás uchvátily. Mají hravý design a po nanesení zanechají krásně vláčné rty. K dostnání v 19 příchutích!"

Logo Joy

"Vaše rty takto nadšeně zajásají, až je ošetříte balzámy "Hurraw! Jsou zcela přírodní, plné výživných látek a olejů a mají tak lákavé příchutě, že byste je nejradši snědli!"

Logo Slecna.Info

"Milovnice BIO kosmetiky a zapřisáhlé ochránkyně zvířat můžou jásat. Do Česka se konečně dostaly Amerikou milované balzámy Hurraw! vyrobené z vytříbených a především čistě přírodních surovin. Lákavé jsou i příchutě – od šťavnatých citrusů, přes zelený čaj a kávu až po omamné koření. Jestli chceš políbit, běž si prosím tě utřít to mastné na puse, slýcháme často od našich milovaných poloviček. Lesky, rtěnky a jakékoliv balzámy na puse chlapi zpravidla nesnášejí. Řada z nás si však bez pravidelné dávky balzámu na rty nedovede představit život, a to za jakéhokoliv ročního období."

Logo aCupOfStyle.cz

"Věrná příchuť lékořice mě uchvátila stejně jako krásné balení a konzistence balzámu. Skvěle se roztírá, vůbec nelepí a když se udržíte a hned ho nesníte, dlouho vydrží. Neobyčejné příchutě, které opravdu splní to, co slibují jsou ale tím nejlepším bonusem. Hurraw! je ještě k tomu přírodní a netestovaný na zvířatech. Rozhodně je doporučuji."

Logo Protisedi.cz

"Prubli jsme několik variant a ani jedna nás nezklamala. Specialitkou, která nás hned po masale nadchla v testu nejvíc, je noční péče, balzám obzvlášť nadupaný prospěšnými látkami. Velmi doporučujeme. Samozřejmostí je, že balzám se neotvírá, ani při dělším pobytu v kapse kalhot se nerozblemcá, ale při styku se rty se krásně roztírá."